O nas...

1381295_1429235197297626_228867066_n

Jestem absolwentką Białostockiego Uniwersytetu wydziału Pedagogiki i Psychologii. W 2011 roku zdobyłam tytuł licencjata o profilu Edukacja dla Bezpieczeństwa. W 2013 roku obroniłam tytuł magistra ze specjalności Resocjalizacja. W tym samym roku moje kwalifikacje uzupełniłam o kurs opiekuna w Żłobku i Klubie dziecięcym oraz szkoleniem z zakresu ,,Bobo Migi”. Posiadam szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. W 2014 zakończyłam pół roczny kurs szkoleniowy uzupełniający wiedzę i umiejętności pracowników placówek opiekuńczych dla dzieci do lat 3.

Przez kilkanaście lat byłam związana ze środowiskiem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej. Dzięki tej organizacji miałam możliwość wiele razy zajmować się dziećmi w różnej grupie wiekowej. Zdobyłam tytuł wychowawcy kolonijnego, a po kilku letniej praktyce uzupełniłam go o tytuł kierownika placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Wiele lat pracowałam jako niania i doświadczenie jakie zdobyłam podczas pracy z dziećmi utwierdziło mnie w przekonaniu, iż uwielbiam pracę z dziećmi. Czas poświęcony dzieciom na wspólną zabawę i naukę nigdy nie będzie czasem straconym.

Ogromną radość sprawia mi świadomość, że jest na tym świecie kilkanaścioro, a może już kilkadziesiąt dzieci, w których prawidłowy rozwój i wychowanie miałam osobisty wpływ. Chciałabym moją pasję rozwijać – stąd pomysł na utworzenie placówki Dziennej Opieki Nad Dziećmi „Smerfusie”.

Mam nadzieję, że jako rodzice zaufacie mi Państwo, iż zrobię wszystko, by Państwa dzieci znalazły w naszym punkcie domowe bezpieczeństwo, ciepło i wiele inspiracji potrzebnych dzieciom do prawidłowego rozwoju.

Do zobaczenia w klubiku!

 

podpis

tel. 792 359 317

e-mail: smerfusiebialystok@gmail.com

cropped-smerfusie-icon.png